Niedobory żelaza i niska ferrytyna
Szkolenia i webinary
Niedobory żelaza i niska ferrytyna
Szkolenia i webinary
Masz niską ferrytynę, mimo iż dieta wygląda bardzo dobrze? Suplementujesz żelazo, a wyniki nie poprawiają się? Hemoglobina prawidłowa, stężenie żelaza w surowicy krwi prawidłowe, a objawy nie znikają? Te parametry mogą być prawidłowe, a Ty możesz mieć niedobory żelaza.
199,90 zł
Zapraszam Cię na szkolenie „Niedobory żelaza i niska ferrytyna – możliwe przyczyny i strategie działania”, podczas którego dowiesz się, jak podejść do problemu w sposób kompleksowy, fizjologiczny i bez uproszczeń. Zrozumiesz dlaczego sama suplementacja często nie rozwiązuje problemu, kiedy ją włączyć, a kiedy zdecydowanie nie, oraz jakie mechanizmy mogą blokować skuteczne uzupełnianie żelaza w organizmie. Czas w końcu przestać kręcić w się w kółko.
Podczas 2-godzinnego szkolenia dowiesz się, co jest absolutnie kluczowe i fundamentalne w kontekście gospodarki żelazem i dlaczego samo „jedzenie bogate w żelazo” często nie wystarcza.
Dowiesz się m.in.:
- jak powinna wyglądać prawidłowo skomponowana dieta dla osoby z niedoborami żelaza,
- dlaczego od strony żywieniowej możesz robić wszystko „właściwie”, a ferrytyna nadal pozostaje niska,
- dlaczego mimo prawidłowego stężenia żelaza w surowicy krwi oraz hemoglobiny możesz mieć niedobory żelaza i zmagać się z dokuczliwymi objawami,
- dlaczego mając niską ferrytynę oraz objawy niedoboru żelaza przy prawidłowym stężeniu żelaza w surowicy krwi i hemoglobiny nie powinnaś wierzyć że wszystko jest ok i "taka Twoja uroda",
- dlaczego mimo snu, regeneracji i optymalnie skomponowanych posiłków nadal odczuwasz zmęczenie, senność w ciągu dnia oraz masz problemy z koncentracją i pamięcią,
- dlaczego mimo motywacji i świadomości znaczenia ruchu nie masz siły ani energii na aktywność fizyczną,
- co w organizmie decyduje o tym, czy żelazo zostanie wykorzystane, czy zablokowane,
- jakie mechanizmy sprawiają, że suplementacja działa u jednej osoby, a u innej nie przynosi efektów,
- dlaczego jelita, stan zapalny i mikrobiota jelitowa mogą mieć większe znaczenie niż sama ilość żelaza w diecie,
- co realnie musi „zadziałać” na poziomie żołądka, jelita i regulacji hormonalnej, aby żelazo trafiło tam, gdzie jest potrzebne,
- oraz czy i jaką suplementację żelaza zastosować i w którym momencie.
Musisz mieć świadomość, że dopóki nie zrozumiesz, jak działa cały system regulacji żelaza w organizmie, możesz mieć poczucie, że sprawdziłaś już wszystko i robisz wszystko dobrze, jednak ferrytyna nadal pozostaje niska, a objawy niedoboru żelaza wciąż utrudniają codzienne funkcjonowanie.
Szkolenie "Niedobory żelaza i niska ferrytyna" jest dla Ciebie, jeśli:
- masz niską ferrytynę lub niedobór żelaza,
- zmagasz się z przewlekłym zmęczeniem (także rano), spadkiem nastroju, „mgłą mózgową”, problemami z pamięcią i koncentracją,
- obserwujesz wypadanie włosów, gorszą kondycję skóry, obniżoną odporność,
- szybko się męczysz i brakuje Ci siły na aktywność fizyczną,
- suplementujesz żelazo bez efektów,
- chcesz zrozumieć gospodarkę żelazem bez błądzenia i zgadywania.
Dokonując zakupu otrzymasz:
1. Dostęp do 2,5-godzinnego materiału wideo będącego nagraniem II edycji szkolenia online, w tym:
- 2-godzinne szkolenie,
- uporządkowana wiedza krok po kroku,
- mechanizmy wyjaśnione prostym językiem,
- półgodzinna sesja Q&A (odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników II edycji szkolenia online).
2. Prezentację szkoleniową w formacie pdf.
Materiały będą dostępne na Twoim koncie użytkownika dożywotnio.
Szkolenie zupełny sztos! Wszystko wyjaśnione prosto i czytelnie. Polecam serdecznie zakup jeśli ktoś się zastanawia. Nie ma nad czym 🤩
Uporządkowana wiedza przekazana w bardzo przystępny sposób 🙂 w internecie jest mnóstwo treści na temat niedoborów żelaza ale taka wiedza często jest przytłaczająca i nie uporządkowana… tu wszystko jest zebrane w jednym miejscu i daje jasny plan działania. Zakup tego szkolenia to najlepsza dezycję jaką mogłam podjąć aby w końcu po latach zawalczyć o lepsze samopoczucie 😊
Bardzo prosto wytłumaczone, super wiedza. Małgosia to świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Polecam każdy jej produkt
Dziękuję bardzo Małgosiu za to szkolenie! Jak zawsze niesamowicie dużo informacji i motywacja do działania!
Najlepsza inwestycja w zdrowie dla kazdego kto ma problemy z gospodaraka z zelazem!
Polecam, fachowość, zaangażowanie, polecam wszystkim
Będę zawsze powtarzać Małgosia to kopalnia wiedzy. Materiały które przekazuje są bardzo przydatne, i tłumaczone w prosty sposób. Wiedza która posiada jest bardzo przydatna i można jak to się potocznie czerpać garściami. Cieszę się bardzo że cały czas się rozwijasz bo my twoi obserwatorzy, pacjenci tylko możemy na tym zyskać.
Pełny profesjonalizm, szkolenie rewelacyjne, cudownie wszystko przekazane, bardzo zrozumiale, super że można do niego wracać, utrwalać i krok po kroku wprowadzać. Dla mnie temat bardzo ważny. Bardzo mocno się teraz staram o poprawę wyników i tym samym samopoczucia. Dziękuję i czekam na kolejne, które Gosiu zapowiadałaś.
Szkolenie zawiera bardzo dużo informacji w bardzo przystępnym i łatwym do zrozumienia języku. Wszystko jest poparte naukowymi badaniami i wytłumaczone przez Panią Małgosię. Osobiście byłam u wielu lekarzy i dietetyków a rezultatem tego był zawsze problem z jelitami bo dostawałam tabletki a zero zrozumienia dlaczego i co powinnam robić inaczej. Sam okres co miesiąc nie jest powodem do anemii (wytłumaczone na szkoleniu)! Teraz dokładnie rozumiem dlaczego mam anemie i nad tym pracuje. Pani Małgosiu dziękuję bardzo!!
Bardzo dobre szkolenie, duża dawka wiedzy podana w przystępny sposób.
Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia o ferrytynie. Dzięki niemu poznałam przyczyny niskiego poziomu ferrytyny i wiem, jakie błędy popełniam i co mogę zrobić, aby poziom ten podnieść. Szkolenie zawiera mnóstwo praktycznych przykładów. Małgosia tłumaczy to wszystko w miły i przystępny sposób. Super sprawą jest również to, że w każdym momencie mogę wrócić do nagrania i prezentacji. Polecam :)
Szkolenie było bardzo wartościowe i merytoryczne – zdecydowanie dostarczyło dużo „żelaznej” wiedzy, która ma realne zastosowanie w praktyce. Co ważne, nie skupiało się wyłącznie na pracy z mięsem, ale obejmowało także szerszy zakres zagadnień, co czyniło je jeszcze bardziej kompleksowym i interesującym. Zdecydowanie polecam!
Bardzo ciekawe szkolenie, dużo wartościowej wiedzy przekazanej w przystępny sposób. Otwiera oczy na to, czy faktycznie jemy wystarczająco zdrowo :) Przydałaby się dłuższa sesja Q&A, bo ze względu na ogromną liczbę uczestników tylko niektóre pytania doczekały się odpowiedzi, niestety również te niezwiązane bezpośrednio z tematem szkolenia.
Szkolenie na temat niedoboru żelaza i niskiej ferrytyny zostało przeprowadzone w sposób bardzo merytoryczny i uporządkowany. Pani Małgosia przekazała wiedzę w sposób jasny oraz przystępny dla każdego uczestnika, dzięki czemu nawet bardziej złożone zagadnienia były łatwe do zrozumienia. Informacje były podane w klarowny i praktyczny sposób, co pozwoliło mi lepiej zrozumieć przyczyny niedoborów oraz możliwości ich uzupełniania (przykłady w bardzo jasny sposób pomogły mi zrozumieć gdzie popełniam błędy, np różnica w poziomie żelaza w wątróbce różnwgo pochodzenia). Szkolenie było dla mnie osobiście bardzo wartościowe i dostarczyło wielu przydatnych wskazówek, które teraz krok po kroku wprowadzam w życie.
Bardzo ciekawe i wartościowe szkolenie, polecam bardzo,
Dziękuję bardzo za zwięźłe i turbo merytoryczne szkolenie. Uporządkowało i poszerzyło moją wiedzę na temat, z którym borykam się od kilku lat. Na pewno mocno wpłynęło na moje dalsze postępowanie. Pani Gosia na już od wielu lat zmienia życie mojej mojej rodziny na lepsze!
Bardzo konkretne , rzeczowe jak zawsze kapitalnie wytlumaczone zagadnienia. Same fakty poparte badaniami przedstawione tak, że każdy jest w stanie zrozumieć. Szkolenie jest tańsze niż wizyta u lekarza, daje ogrom wiedzy, którą warto posiadać dla dobra swojego i bliskich. Goraco polecam każdemu
Świetne szkolenie, uzupełniło moją wiedzę na temat przyczyn niedoborów ferrytyny i żelaza. Otrzymałam bardzo dużo wartościowych informacji (w tym jak komponować posiłki, jakie badania warto wykonać itp.), przekazanych w zrozumiały sposób. Dzięki szkoleniu już wiem w jaki sposób działać dalej,aby poprawić wyniki ferrytyny. Podobał mi się również sposób przekazu, Pani Gosia w tak ciekawy sposób opowiada i odpowiada na pytania, zarażając swoją pasją. Bardzo polecam
Bardzo dobre szkolenie. Osoby, które mają już podstawową wiedzę w temacie, też za pewne wyniosą z niego coś dla siebie istotnego.